On Stuff: klip do Myśliwi Strachu

Zespół On Stuff zaprezentował właśnie swój najnowszy klip promujący wydaną w lipcu EP-kę Niewrażliwość. Wymowny w treści i mocny teledysk zrealizowany został do utworu Myśliwi Strachu.

Możecie już zobaczyć teledysk do Myśliwych Strachu, naszego pierwszego singla promującego Niewrażliwość. Mamy nadzieję, że wywoła dreszczyk emocji” – zapowiada oficjalnie zespół. Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada gitarzysta grupy, Sebastian Sereda, realizacji i produkcji podjęło się Snapshot & Studio Concept.

W naszej muzyce dotykamy tematów uniwersalnych takich jak ludzkie wady, słabości, zakłamanie czy nieustanną pogoń za czymś lepszym – oświadczają muzycy On Stuff. –  Dotykamy też otaczającą nas rzeczywistość, komentując muzycznie to co nas porusza, cieszy, wkurza, irytuje, daje do myślenia. Nie, nie mamy misji nawrócenia świata, uważamy jednak, że dzięki muzyce możemy powiedzieć to, co wielu chciałoby wykrzyczeć, a nie zawsze ma odwagę”.

Jak informują muzycy, przygotowywane są kolejne klipy promujące wydawnictwo Niewrażliwość. Więcej utworów z promowanej EP-ki można znaleźć na stronie: www.onstuff.pl 

Tracklista:
1.Ludzie psy
2. Kobieta zła
3. Myśliwi strachu
4. Dusza
5. Ile jestem wart

Tagi: , , .