Pierwszy teledysk od Daughters

Amerykanie z Daughters udostępnili pierwszy w historii zespołu teledysk. Klip nagrany został do utworu z ostatniego albumu zatytułowanego “You Won’t Get What You Want” wydanego w październiku 2018 roku.

Wokalista Alexis Marshall o teledysku: “Ponad dekadę po tym, jak Jeremy Wabiszczewicz opuścił Daughters, zaproponował intrygującą koncepcję filmu do “Less Sex”, mrocznego i wyprowadzającego z równowagi, dopasowanego do nastroju, jaki ta piosenka nosi w sobie. Powiedzenie, że jesteśmy zadowoleni z wyniku końcowego, byłoby ogromnym niedopowiedzeniem. Nasz drogi przyjaciel poszedł na całość i zapewnił wizualny akompaniament, który po prostu powala za każdym razem.”

“Z przyjemnością współpracowałem z Jeremy’m po raz pierwszy od czasu jego odejścia ponad dekadę temu, jego profesjonalizm poprowadził mnie przez niezręczność pierwszego filmu – formalności związane z sceną dźwiękową. Jego pozytywna energia i ukierunkowanie pomagały mi z 40-sto stopniowym pustynnym upałem, który wysysał życie z moich pocących się porów. Dziękuję Jeremy’emu za jego niewiarygodną etykę pracy i zdumiewającą wizję. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wspaniałego teledysku do “Less Sex”.”

Tracklista „You Won’t Get What You Want”:

01. City Song
02. Long Road, No Turns
03. Satan in the Wait
04. The Flammable Man
05. The Lords Song
06. Less Sex
07. Daughter
08. The Reason They Hate Me
09. Ocean Song
10. Guest House

 

Latest posts by Tymoteusz Hołysz (see all)

Tagi: , .