Plytowisko.pl, czyli internetowa giełda płytowa

plytowiskoPL

W zeszłym tygodniu w polskim Internecie pojawiło się nowe miejsce, giełda płyt online – Płytowisko, czyli strona gdzie powinien zajrzeć każdy fan muzyki niezależnie od gatunku którego słucha czy preferowanego nośnika. Ta wirtualna giełda płytowa nie dyskryminuje również nośników, mimo wielkiego powrotu płyt winylowych możną tam kupić też wciąż popularne płyty CD a w przyszłości zapewne wracające do łask kasety.

Co sprawia, że Płytowisko jest takie unikatowe?

– dużo niższe stawki za wystawienie niż inne portale aukcyjne, dodatkowo z powodu pandemii i tego jak mocno uderzyła w przemysł płytowy, aż do odwołania brak opłat za wystawianie płyt.

– miejsce dla fanów tworzone przez fanów

– przejrzysty system kategorii

Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje fakt, że Płytowisko wspiera artystów. Znajdziecie tam Strefę Artystów i Wydawców Niezależnych i jeśli Masz kapelę czy też udało Ci się wydać swoją muzykę na nośniku, Płytowisko pozwala Ci sprzedawać swoje płyty bezpośrednio fanom, bez żadnych opłat czy prowizji. Na stronie już dziś można kupić wydawnictwa takich kapel jak Normalsi, Corruption, Mass Insanity, Nagrobki, Vane, Waterside, Pan Kubuś czy Tyrada bezpośrednio od zespołu i ciągle pojawiają się nowe. Pamiętajcie, że cała kwota idzie bezpośrednio do zespołu, co jest bardzo ważne w czasach gdy odwoływane są koncerty. Plus, z powodu tego, że odwołane są koncerty i kapele nie mają jak sprzedawać swojego merchu uruchomiliśmy dział właśnie z nim, również 100% darmowy!

Baza ogłoszeń na giełdzie z każdym dniem się rozwija o nowych wystawców dlatego warto śledzić ją od samego początku. Dużym atutem jest to, że nie jest skupiona na jednym gatunku, więc każdy fan muzyki znajdzie coś dla siebie zaczynając od jazu poprzez hip hop , metal , a kończąc na country,

Zdecydowanie jest to nowe i przyjazne miejsce w Internecie tworzone przez fanów dla fanów i otwarte na sugestie tworzącej je społeczności, które będzie gromadzić wszystkich fanów dobrej muzyki na klasycznych nośnikach.

płytowisko.pl
źródło: www.plytowisko.pl/

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .