Przedpremierowy streaming nowej płyty zespołu Across The Swarm

ACROSS THE SWARM

Włoska death metalowa załoga Across The Swarm już jutro wyda swój nowy album zatytułowany Projections. Wydawnictwo ukaże się 4 września br na CD oraz czarnym winylu nakładem wytwórni Time To Kill Records (pre-order).

Produkcją albumu podjęli się Simone Mularoni i Simone Bertozzi w Domination Studio (Rhapsody, Labyrinth, Gory Blister) zaś nad miksami pracował Steve Wright (Dying Fetus, Misery Index). Partie perkusji zarejestrował Raphael Saini (Iced Earth, Cripple Bastards).

“’Projections to podróż między światłem a cieniem. Ale nie podróżujesz dokładnie w środku, nieustannie oscylujesz, dotykając skrajnych szczytów i świadomości istnienia. To podróż przez mroczne kompromisy. Jest to ciągłe poszukiwanie wewnątrz i na zewnątrz siebie, aby wszystko było zawsze odnawiane, rodząc się i umierając trochę, dzień po dniu, przyjmując i poświęcając człowieka.
„Projections” to nasze drugie wydawnictwo pod nazwą Across The Swarm, album, który łączy wszystkie nasze wpływy w siedmiu utworach pełnych prostego i agresywnego death metalu, wspieranych przez groove’ową formę. Skupiliśmy się na kompaktowym albumie, z piosenkami opartymi na linearnej strukturze, zawierającymi kilka części, których nie można dokładnie nazwać „death metalem”. Nagrania (Domination Studio, San Marino, Włochy) oraz miksowanie i mastering (Steve Wright w studiu Wrightway, Baltimore, USA) skupiały się na czystym i ostrym dźwięku, ale ważne było, aby zachować ciepły i ludzki klimat ”.

Tracklista:
01. Monito
02. Knowing Became Doing
03. Projections
04. Own Life
05. The Friction
06. Waiting For The Hyenas
07. Motionless

ACROSS THE SWARM projections 2020
źródło: Anubi Press

Piotr

Tagi: , , , , , , .