Psychotype: singiel z debiutanckiej płyty

Zespół Psychotype powstał na wskutek interakcji dwóch „psychos” (Psycho G. i Psycho.T), których drogi, pomimo, że splatały się w przestrzeni wspólnego postrzegania świata – oczami muzyki – to oddalały się coraz bardziej w dążeniu do wyrażenia jej na swój własny sposób.
Od początku miał to być zespół z wizjonerskim mottem „kreuję życie po swojemu – idę pod prąd”. Teksty w większości są egzystencjonalne lecz zabarwione specyfiką naszych charakterów – jak również – doznań, pragnień oraz wyobraźni. 

Tuż przed sesją nagraniową dołączył Psycho-B przejmując rolę narratora jak i głosu.

18 listopada tego roku chcemy podzielić się z Wami naszym pierwszym singlem Follow My Way pochodzącym ze świeżo nagranego krążka The Way To Kill For.
Cała produkcje “popełniliśmy”, w studiu Hertz w Białymstoku pod czujnym okiem braci Wiesławskich odpowiedzialnych min. za produkcję płyt takich zespołów jak Behemoth, Vader czy Decapitated.

Zespół na razie pozostaje incognito, natomiast możemy zdradzić, że w następnym roku będzie nas można zobaczyć zarówno na dużych festiwalach jak i w mniejszych klubach zarówno w Polsce jak i w Europie. Wstępny termin premiery płyty to pierwszy kwartał 2018r.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , .