Rammstein Afterparty w Chorzowie

Koncert Rammsteina w Polsce coraz bliżej. Występ niemieckiego składu zwiastować ma… 1,5-tonowa zapałka, która na rammsteinowym tirze krąży po Europie, promując nadchodzącą trasę stadionową. Koncert na Stadionie Śląskim będzie oczywiście główną atrakcją odwiedzin Tilla Lindemana i spółki w naszym kraju, ale nie jedyną. O to by rammsteinowy wieczór 24 lipca nie skończył się zbyt wcześnie zadba oficjalny fanklub R+ Feuerräder, który zorganizuje pokoncertowe afterparty.

Rammstein zagra w Polsce po raz dwunasty. Niemcy będą promować na Stadionie Śląskim w Chorzowie swój najnowszy, siódmy w karierze album studyjny, zatytułowany Rammstein, na którym znalazły się m.in. takie utwory jak kontrowersyjny Deutschland i Radio. Do obu tych kompozycji pojawiły się już wideoklipy. Rammstein to pierwszy studyjny krążek zespołu od dziesięciu lat. 30-koncertowa trasa rozpocznie się w Gelsenkirchen, a zakończy w Wiedniu. Wspomniana gigantyczna zapałka ma pojawić się w dziewięciu miastach w pięciu krajach, w tym w Polsce. 24 maja, w piątek, będzie można ją podziwiać w Katowicach w pobliżu centrum handlowego Silesia City Center.

Show Rammsteina w Polsce uświetni organizowana przez prężnie działający oficjalny polski fanklub zespołu Feuerräder impreza afterparty. Wydarzenie odbędzie się w położonej niedaleko od Stadionu Śląskiego Leśniczówce. Partnerem medialnym imprezy jest KVLT.pl (wydarzenie na Facebooku).


Tomek Bilewicz

Woodstalker, koncertowicz, fan marketingu muzycznego, języków obcych, relaksu festiwalowego, TM, MDM i NDH
Tomek Bilewicz

Tagi: , , , , , , .