Red. naczelny KVLT o polskiej scenie metalowej

ViaOmega Magazine to nowy drukowany magazyn, który powstał we wrześniu 2016 roku. Redaktor naczelną jest Lariyah Hayes, która pochodzi z Polski. W magazynie udzielają się między innymi Dayal Patterson (autor książki Black Metal: Cult Never Dies), Jon Kristiansen, David Simmons, Ramon Oscuro oraz kilka innych osób (więcej szczegółów tutaj). W najnowszym numerze znajdują się wywiady między innymi z Belphegor, Inquisition, Bolzer, Apshyx oraz Vader. W dziale Art znajdziecie zapisy rozmów z takimi osobami jak Marcelo Vasco, Paolo GirardiGustavo Sazes. Znalazł się również wątek o muzyce klasycznej Piotra Czajkowskiego, literaturze Nietzschego, a to w zasadzie wierzchołek góry lodowej ciekawych treści zamieszczonych w magazynie. Do pierwszych zamówionych 100 sztuk zostanie dołączona płyta CD. 

Pre-order jest możliwy zarówno dla fanów z USA jak i Europy.

Redaktor naczelny magazynu KVLT został poproszony o przedstawienie i napisanie kilkunastu zdań o polskiej scenie metalowej w dziale World Music. Sprawa nie była łatwa, bo jak tu w skrócie, dosłownie w pigułce przedstawić jedną z najciekawszych scen muzyki metalowej w Europie?

Premiera czwartego numeru odbędzie się jutro – 13 marca 2017 roku, jednak już dzisiaj mamy wielką przyjemność podzielenia się z fanami przedpremierową publikacją zawartości działu World Music – Poland.

Całość w postaci pliku PDF jest do przeczytania tutaj.


Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .