Revan: wkrótce klip do utworu 21

Gdyńska formacja Revan, która w ubiegłym roku wydała obiecujący debiut zatytułowany Światostany zapowiada nowy klip promujący płytę. Zespół kończy pracę nad teledyskiem do utworu 21.

Korzenie zespołu Revan sięgają roku 2012. – 21 to jeden z naszych pierwszych utworów – mówi Dominik Niklas, wokalista i gitarzysta w zespole. – Ten kawałek powstał na chwilę zanim oficjalnie nazwaliśmy się Revan i zdecydowaliśmy ze swoją twórczością wyjść do ludzi. Cieszę się, że dziś możemy niejako zatoczyć pewien krąg, wspomnieć tamte wesołe początki i za moment zaprezentować wszystkim nasz klip do tego przełomowego dla nas utworu – dodaje muzyk.

Premierę nowego klipu Revan zaplanowano na 23 lutego. Teledysk będzie promował wydaną w połowie 2017 roku płytę Światostany, nad którą zespół pracował ponad dwa lata. Bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy album, to dziesięć polskojęzycznych utworów utrzymanych w klimacie hard rock z elementami stonera, heavy i rock’n’rolla.

Poprzednim singlem promującym wydawnictwo był utwór Czarownica opublikowany przez zespół dokładnie rok przed premierą zapowiadanego teledysku do 21.

Tracklista:

1. 21
2. Czarownica
3.Akolita
4. Łowca
5. Newton
6. Drzewo
7. Mamona
8. Dom Obiecany
9. Ukryty Świat
10. Trudna Rzecz

Tagi: , , , , , , .