Riverside – kameralna jesienna trasa i ostatni koncert plenerowy w tym roku

Riverside nie zwalnia tempa.

Po wydaniu jesienią zeszłego roku, rewelacyjnie przyjętego przez fanów i krytyków, Wasteland zespół jest prawie nieustannie w trasie. Od października 2018 zespół zagrał już 79 koncertów w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych, wyprzedając dużą część występów.

Do końca bieżącego roku zaplanowanych jest jeszcze 19 koncertów z czego 10 odbędzie się na rodzimej ziemi. Pierwszy z nich to plenerowy występ u boku Ray’a Wilson’a w Pruszczu Gdańskim 18 lipca 2019 r., gdzie zespół przyjedzie z niemieckiego Bonn, gdzie zagra poprzedniego dnia podczas festiwalu Classic Rocknacht. Kolejne 9 koncertów to już reklamowana jako kameralna i intymna trasa I’m Your Private Wasteland. Bilety dostępne są jeszcze tylko na jeden koncert trasy 14 września w Koszalinie. Prawdopodobne zakończenie rocznego cyklu promocyjnego Wasteland nastąpi w niemieckim Potsdam 28 września w okrągłą rocznicę wydania płyty. Na terenie naszych zachodnich sąsiadów zespół zaplanował 8 występów.

Potwierdzony jest również pierwszy koncert w 2020 roku – 27 marca – Cruise to the Edge, który wystartuje z Tampy na Florydzie.

Zapraszamy!

zdjęcia i materiały promocyjne: https://www.facebook.com/Riversidepl/

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .