Spotkaj się z zespołem Tremonti i zostań technicznym

Są tu jacyś fani Marka Tremontiego? Może tacy, którzy chcieliby wraz z osobą towarzyszącą wpaść na koncert formacji Tremonti w krakowskim klubie Kwadrat? A na dodatek spotkać się z zespołem podczas Meet&Greet przed koncertem, zrobić sobie fotkę z kapelą, zgarnąć pakę merchu oraz zostać gitarowym technicznym Marka Tremontiego na czas ostatniej piosenki podczas koncertu, a przy okazji zobaczyć, jak cała koncertowa maszyna Tremonti wygląda od środka?

14.11.2018 – Kraków, Kwadrat (wydarzenie)

Goście specjalni na koncercie to The Raven Age oraz Disconnected.

Zwycięzca naszego konkursu wraz z osobą towarzyszącą wchodzą na koncert za darmo.
– podczas ostatniej piosenki na koncercie zwycięzca i osoba towarzysząca wpadają na scenę i jako techniczni podają Markowi jego gitarę
– przed koncertem, zaraz po próbie dźwięku, odbędzie się Meet&Greet z zespołem – tam zwycięzca i osoba towarzysząca będą mogli spotkać się z zespołem, odebrać paczkę merchu, zbić piątki, pogadać i zrobić wspólne fotki.

 

Jeśli zatem chcecie poznać Marka Tremonti, zabawić się na jego koncercie i zobaczyć jak wygląda produkcja show od zaplecza – jedyne co musicie zrobić to udowodnić nam, że jesteście fanami Marka. Jak to zrobić? To już po Waszej stronie. Możecie przysłać nagranie, na którym gracie (lub śpiewacie) jeden z utworów z jego bogatej kariery (a w ramach Creed, Alter Bridge i Tremonti trochę tego powstało, więc wybór jest duży), możecie napisać poemat na cześć Marka, przysłać nam jego własnoręcznie wykonany portret albo zarapować o nim… Piłeczka jest po Waszej stronie.

Cokolwiek wymyślicie – przyślijcie nam na adres konkurs@topguitar.pl. Na zgłoszenia czekamy do 3 listopada do godziny 12:00. Nie zapomnijcie w mailu podać swojego imienia i nazwiska swojego oraz osoby towarzyszącej!

Do maila dołączcie także koniecznie klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w formie zdjęć oraz materiałów filmowych w celu konkursu fotograficznego oraz nieograniczone czasowo wykorzystanie przez wydawnictwo International Music Press Dariusz Domański, ul. Danusi 25/2, 81-578 Gdynia, zgodnie z art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowany o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodności z prawem przetwarzania, prawie dostępu do swoich danych ich sprostowaniu, usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie przenoszenia danych a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – e-mail: daneosobowe@topguitar.pl.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , .