Start trasy koncertowej CETI i powrót do idei CETI Party

Zbliżają się dwa pierwsze koncerty CETI z trasy promującej album Snakes of Eden. Zgodnie z zapowiedziami, grupa wystartuje 27 stycznia w rodzinnym Poznaniu koncertem w Sali Wielkiej CK Zamek. Gościem specjalnym CETI podczas imprezy otwarcia będzie poznańska formacja Wolf Spider/Wilczy Pająk. I tę, rzec można, rodzinną atmosferę muzycy CETI chcą dodatkowo podtrzymać, zapraszając fanów 11 lutego na czwartą odsłonę CETI Party w poznańskim klubie Ułan Browar. Na imprezę mogą wejść wszyscy zainteresowani po uprzednim zarezerwowaniu miejsca telefonicznie (szczegółowe informację znajdują się na ulotce CETI PartyTUTAJ ).

Dodatkowo, podczas koncertu 27 stycznia, wśród przybyłych fanów zostanie rozlosowane 20 specjalnych zaproszeń na to wydarzenie. Te wyjątkowe wejściówki obejmują wstęp na koncert, poczęstunek na miejscu i rock’n’rollową integrację z zespołem. Warto kupować bilety w przedsprzedaży!

Jak dodaje Grzegorz Kupczyk: Powracamy do koncepcji organizowania muzycznych spotkań integracyjnych pod hasłem CETI Party. Na 11 lutego zaplanowaliśmy czwartą edycję tego wydarzenia w poznańskim Ułan Browar. To kameralny zlot dla najbardziej oddanych fanów. Spotkanie, w trakcie którego będziemy chcieli zaprzyjaźniać się z ludźmi, usiąść, porozmawiać, poznać się, zjeść soczystego burgera i zapić go właściwym na taką okoliczność napojem. Typowe spotkanie integracyjne dla naszych miłośników. Bez budowania zbędnego dystansu między muzykami a fanami.

27.01.2017 – Poznań, CK Zamek – Sala Wielka 
28.01.2017 – Szczecin, Free Blues Club

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , .