Szczegóły Covan Wake Up 2020

Pod koniec stycznia w krakowskim klubie ZetPeTe odbędzie się kolejna edycja charytatywnej imprezy Covan Wake Up. Koncert organizowany przez przyjaciół dla Adriana Kowanka, dawnego wokalisty Atrophia Red Sun i Decapitated ma jeden, podstawowy cel: zebrać środki finansowe, które pozwolą – przynajmniej na jakiś czas – zapewnić specjalistyczną opiekę medyczną i możliwość rehabilitacji muzykowi, który od czasu wypadku samochodowego w 2007 r. walczy o godne życie i zdrowie (więcej na temat leczenia Adriana można znaleźć tutaj: http://www.adrian.org.pl/). W przeszłości odbyło się wiele imprez z tego cyklu, na których frekwencja była nienaganna. Organizatorzy wierzą, że i tym razem środowisko metalowe nie zawiedzie swoją obecnością i hojnością.

Udział w koncercie zapowiedziały dobrze znane fanom ciężkich brzmień zespoły Belzebong (stoner/doom), Horrorscope (thrash), Gnida (grind), Terrordome (thrash), Czort (black) i Sutener (rock’n’roll), a także gość specjalny Lifeless Gaze (black/doom).

31.01.2020 – Kraków, ZetPeTe (wydarzenie)

Przedsprzedaż biletów-cegiełek (40 zł – przedsprzedaż oraz 50 zł –  w dniu koncertu) trwa w sklepie muzycznym Metal Shop (Pasaż Wenecki, I piętro, ul. Długa 17, Kraków), w klubie ZetPeTe (ul. Dolnych Młynów 10, Kraków) oraz on-line poprzez stronę www.sklep.knockoutprod.net.

Podczas koncertu można będzie można kupić także okolicznościowe koszulki i inne gadżety muzyczne, z których dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie leczenia Adriana.


źródło: Creative Music

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .