Szczegóły Muszla Fest 2017

Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i tym razem Muszla Fest odbędzie się na boiskach piłkarskich Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Formuła się nie zmienia – dwa dni grania ostrej, gitarowej muzyki. W tym roku te dwa dni przypadną na 18 i 19 sierpnia. Mamy nadzieję, że tegoroczny line-up, który zaprezentujemy Wam w nieco zmienionej formule, zaspokoi wasz rockowy głód. W tym miejscu warto przedstawić niewątpliwą gwiazdę Muszla Fest 2017: Panie i Panowie, specjalnie dla Was, z serca kalifornijskiego Hrabstwa Orange do Bydgoszczy przyjedzie formacja Ignite!

18-19.08.2017 – Bydgoszcz, Myślęcinek – Leśny Park Kultury i Wypoczynku (wydarzenie)

Oprócz nich podczas tegorocznej edycji zobaczycie i usłyszycie również kolejną legendę, tym razem prosto z Londynu, czyli punkowych rebeliantów z formacji Conflict. Wśród gości zza granicy warto wymienić również niemieckich hardcore’owców z Risk It! Polskiego wsparcia udzielą im: bydgoszczanie z legendarnej już formacji Schizma, nie mniej legendarni metalowcy, czyli KAT & Roman Kostrzewski, znany tu i ówdzie Uliczny Opryszek, Ga-Ga Zielone Żabki, świeża Harusha (nowa formacja Harry’ego z The Analogs), warszawska El Banda, Leniwiec, wrocławska Prawda oraz krakusy z CF98. Tegoroczny line’up zamykają bydgoszczanie: Chainsaw, NoNe i Unbeaten, zwycięzcy zeszłorocznego konkursu – bydgoszczanie z The Shistorms oraz zwycięzcy tegorocznych Eliminacji Muszla Fest. Informacji o kolejnych składach, które pojawią się na #MFBDG2017 wypatrujcie na naszych kanałach. Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie.

Jak co roku, dla naszych gości przygotujemy również pole namiotowe, a także strefę gastro i stoiska pełne festiwalowego merchu.

Zanim jednak dojdziemy do głównych, festiwalowych wydarzeń, zapraszamy na imprezę niejako otwierającą tegoroczną Muszlę, z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Mowa o koncercie eliminacyjnym (dawniej zwanym Konkursem Muszla Fest), który w tym roku przybrał nieco inna formułę. Otóż nie odbędzie się on bezpośrednio na festiwalu, a dwa miesiące wcześniej w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Na koncert, będący przeglądem finalistów tegorocznych Eliminacji zapraszamy już 17 czerwca. W MCK zagrają dla Was: Jackalope Hunting Season (Warszawa), Bantha Rider (Warszawa), Lowtide (Świecie) oraz Rottin’ Green (Susz). Headlinerem, który zwieńczy występy konkursowe/eliminacyjne będzie bydgoski Wyrok. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, a wstęp nań jest wolny.

Karnety/Bilety:

Karnet dwudniowy:

  • 60zł – od 1 czerwca do 1 lipca 2017
  • 70zł – od 1 lipca do 1 sierpnia 2017
  • 79zł – od 1 sierpnia

Karnet Małolat (urodzeni w latach 2000 -2002):

  • 30zł – przedsprzedaż do końca lipca 2017
  • 40zł – od 1 sierpnia 2017

Bilet jednodniowy ( w sprzedaży od 1.06):

  • 35zł – przedsprzedaż do końca czerwca 2017
  • 40zł – od 1 lipca do 1 sierpnia 2017
  • 45zł – od 1 sierpnia

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .