Teledysk poznańskiego zespołu It Follows

It Follows band

Kilka dni temu zespół It Follows zaprezentował w sieci teledysk do utworu XXI, w którym gościnnie występuje Przemysław Mikulski z formacji Above The Life. Za klip odpowiada Hubert Błaszczyk.
Utwór ten pochodzi z drugiego albumu, za dystrybucję którego będzie odpowiedzialna firma Blood Blast Distribution (wytwórnia cyfrowa Nuclear Blast). Premiera zaplanowana jest na 26 czerwca 2020 roku.

 

XXI powstawała przez prawie rok w puszczykowskim zaciszu.
To był czas obserwacji, pytań bez odpowiedzi, nieoczekiwanych rozczarowań, niekontrolowanej agresji, gdy Nasi rządzący gonili swoje własne absurdy kolejnymi “genialnymi” decyzjami.
To czas, w którym bardziej niż kiedykolwiek, a zwłaszcza ostatnio przyszło Nam zmierzyć się ze światem i tym jak Nami manipuluje.
Wielu z Nas tonie w morzu cichej mizantropii nie wiedząc jak sobie z tym poradzić, coraz bardziej nie możemy znieść już niektórych Naszych znajomych, a nawet i bliższych.
Jak szczury w klatce z nienawiścią do siebie, jak nadworne błazny walcząc o chwilę atencji w sieci.
Chcieliśmy jako band stworzyć miejsce dla tych wszystkich sfrustrowanych ludzi, dać im schronienie by mogli śmiało drzeć mordę i nie czuć na sobie spojrzeń pełnych linczu bandy nieudaczników, którzy śledzą każde Nasze potknięcie.


źródło: facebook.com/pg/itfollowspoznan

Piotr

Tagi: , , , , , , , .