Thaw i ich Wielki Piec

Trzy lata po premierze Earth Ground, polscy eksperymentalni black metalowcy Thaw powrócą z nowym albumem Grains. Premiera 8 grudnia 2017 r. w Agonia Records. Poniżej możecie posłuchać nowego utworu Wielki Piec oraz wcześniej udostępnionego The Brigand.

Wkrótce wystartuje trasa koncertowa Za Ćmą w Dym, podczas której zagrają Furia, Thaw, Sacrilegium oraz Licho. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym newsie.


Nagrany podczas kilku sesji rozłożonych w różnych okresach, Grains to coś więcej niż tylko następny krok w działalności zespołu. Zawierająca pięć kompozycji płyta to dowód na to, że Thaw rozwija się w wielu kierunkach naraz. Prócz nieortodoksyjnego podejścia do black metalu i elementów drone, płyta potwierdza zdolność budowania specyficznej narracji. Odchodząc od tradycyjnych struktur, jest dowodem intensywnego rozwoju twórców.

Podobnie jak poprzednie dzieła grupy, Grains zostało nagrane i wyprodukowane w Maq Records Studio i Satanic Audio. Gościnny udział Macieja Morusia (Mitch & Mitch, ex-Starzy Singers) oraz Stawrogina (Odraza), a także okładka zaprojektowana przez Sarsa (Furia) sprawiają, że tym bardziej warto czekać na premierę płyty.

Album Grains ukaże się na płycie CD, płycie winylowej oraz cyfrowo. Przedsprzedaż jest możliwa tutaj.

Tracklista:
1. The Brigand
2. The Thief
3. The Cabalist
4. The Harness
5. Wielki Piec

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , .