The Saddest Landscape z wyjątkową setlistą w Polsce

The Saddest Landscape już 7 stycznia po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Pionierzy screamo zaprezentują w Hydrozagadce specjalny set z okazji 15-lecia istnienia. Przed nimi zagrają Svalbard (UK) i Mojapołowa (PL).

The Saddest Landscape od 15 lat są niezwykle produktywni – mają na koncie masę EP-ek i splitów, m.in. z Funeral Diner, Pianos Become The Teeth. Spośród ponad 25 wydawnictw pięć to długogrające albumy. Najnowszy krążek – Darkness Forgives – ukazał się w 2015 roku. W Warszawie zespół zaprezentuje przekrojową setlistę, w której znajdą się utwory ze wszystkich albumów.

Aktualnie zespół promuje swój najnowszy box set Declaring War On Nostalgia, ale zespół zapewne nie każe nam czekać długo na nowe utwory. – Gdybym mógł, wydawałbym płytę co miesiąc. Praktycznie cały czas pracuję nad nowymi utworami. Praca nie pozwala nam na częste trasy, ale możemy się zebrać i pisać nowe utwory. Cały czas mamy coś do powiedzenia i cały czas tworzenie muzyki ma dla nas znaczenie – podkreśla wokalista i gitarzysta Andy Maddox.

2017.01.07 – Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie )
Bilety: 40 PLN (przedsprzedaż), 50 PLN (w dniu koncertu)
Bilety w przedsprzedaży dostępne wyłącznie w serwisie Bilety24.pl

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , .