The Sixpounder: teledysk do Time To Kill z filmu Gotowi Na Wszystko. Exterminator

W najnowszej komedii producentów Ostatniej Rodziny i Carte Blanche usłyszymy nietypowe wykonania wielu popularnych utworów. Jednak obok szlagierów Piaska, Papa Dance i zespołu Kombi pojawi się też szczypta nieco odmiennej muzyki. Za autorskie kawałki odpowiada wrocławska grupa The Sixpounder, która dzięki produkcji Gotowi Na Wszystko. Exterminator rozpoczęła swoją wielką filmową przygodę. Jak ich brzmienie sprawdziło się na wielkim ekranie? O tym widzowie przekonają się w kinach w całej Polsce!

Propozycja stworzenia utworu do filmu, który miał być przewodnim motywem muzycznym, była dla nas ciekawą przygodą. Z jednej strony musiał wpasować się w klimat Exterminatora, z drugiej zależało nam, żeby wciąż był to styl The Sixpounder. Czujemy się na tyle dobrze z „Time To Kill”, że na pewno będziemy go grać na koncertach.
Cała sytuacja pojawienia się naszej muzyki w filmie również jest dla nas pozytywna pod względem dotarcia do nowych słuchaczy. Wiadomo, że ten film pomimo zawartego w nim wątku „metalowego” nie był nastawiony stricte na dotarcie do fana tego gatunku, ale mimo to otrzymujemy ciągle sygnały, że pojawiają się nowe osoby, które poznały w ten sposób nasz zespół i zamierzają z nami zostać na dłużej. A to dla nas spore wyróżnienie.
W tym momencie otrzymaliśmy teledysk, w którym zawarte są fragmentu filmu. Więc zobaczymy jak teraz będzie rozwój wydarzeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i mamy nadzieję, że odzew będzie również pozytywny.
Paweł Ostrowski, The Sixpounder

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , .