Threat Signal w Agonia Records

Kanadyjska formacja Threat Signal podpisała umowę wydawniczą obejmującą terytorium całego świata z Agonia Records. Nowy album Disconnect ukaże się w pierwszej połowie 2016 roku. Zespół pojawi się również na trasach w Ameryce Północnej i Europe.

Threat Signal wykonuje melodyjny thrash metal z elementami groove oraz licznymi technicznymi zagrywkami. Ostatnie dwa albumy grupy, Vigilance (2009) oraz Threat Signal (2011), trafiły na listę Billboard Top Heatseekers, czyli spis najlepiej sprzedających się “nowych i rozwijających się artystów” notowania Billboard. Krążki uplasowały się na miejscach #32 oraz #26.

Zespół powstał w 2003 roku w Ontario w Kanadzie. Jego dotychczasowym wydawcą był Nuclear Blast. Pod szyldem tej firmy ukazały się trzy studyjne nagrania grupy. Przełomowym momentem było wydanie debiutu, Under Reprisal (2006), który uzyskał nagrodę Canadian Recording Of The Award (Kanadyskie Nagranie Roku) na gali Hamilton Music Awards.

Formacja koncertowała z artystami jak Children Of Bodom, Soilwork, Motorhead, Saxon, Opeth, Kataklysm, Hatebreed, Epica czy Arch Enemy.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , .