Trasa Clash of the Titans wraca do Europy

Slayer ogłasza pożegnalną trasę stadionową po Wielkiej Brytanii. Slayer powróci na brytyjskie ziemie w listopadzie tego roku, by przedłużyć swoją „pożegnalną” trasę koncertową o kilka stadionowych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii. Obok nich zagrają Megadeth, Sepultura i Testament. Legendarni thrash metalowcy pojawią się na brytyjskich stadionach już trzeciego listopada. 

Jeżeli trasa dojdzie do skutku, nie będzie to pierwszy raz, gdy Slayer, Megadeth oraz Testament zagrają na tej samej scenie. Zespoły te wraz z grupą Suicidal Tendencies wzięły udział w oryginalnej europejskiej trasie „Clash of the Titans” w 1990 roku. Amerykański odcinek „Clash of the Titans” zawierał inny skład i miał miejsce rok później. Pojawiła się na nim prawie cała „Wielka Czwórka” thrash metalu, czyli Megadeth, Slayer i Anthrax, a czwartą ekipą, która zagrała na amerykańskich scenach trasy było Alice in Chains. Będzie to ostatnia trasa koncertowa amerykańskich muzyków, którzy po niemalże 40 latach występów na scenie zdecydowali się zakończyć działalność.

Oryginalni członkowie Slayera, Kerry King i Tom Araya, po śmierci Jeffa Hannemana zdecydowali się podtrzymać żywot ekipy, której skład uzupełniają Paul Bostaph i Gary Holt

Pełna lista koncertów znajduje się poniżej.
3 listopad 2018 – SSE Wembley Arena, London
5 listopad 2018 – Motorpoint Arena, Cardiff
7 listopad 2018 – Arena Birmingham
9 listopada 2018 – Manchester Arena
10 listopad 2018 – Metro Radio Arena, Newcastle
12 listopad 2018 – The SSE Hydro, Glasgow

Bilety będą dostępne w sprzedaży już od 18. maja od godziny 10.

Źródło: metalwani.com
Tłumaczenie: Marcel Szczepanik

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , .