Trwa wspólna trasa Materia i The Sixpounder

Materia i The Sixpounder będące obecnie w ogniu trasy Wszystko Jasne Tour doskonale oceniają dotychczas przebieg ogólnopolskiej trasy i zdradzają swoje kolejne plany – Materia rozpoczyna prace nad nowym albumem!
Nasza wspólna trasa z zespołem The Sixpounder trwa w najlepsze – mówi Tadek Piesiak, gitarzysta Materii. – Frekwencja przerasta nasze oczekiwania, naprawdę strasznie się cieszymy, że kolejne gigi spotykają aż z takim zainteresowaniem, tym bardziej że nasz nowy materiał zbierana żywo naprawdę świetne recenzje – dodaje.

Wspólna trasa Materii i The Sixpounder Wszystko Jasne Tour potrwa do stycznia 2017 roku. Do końca bieżącego roku zespoły odwiedzą jeszcze takie miasta, jak: Kraków, Żagań, Jarocin i Piłę. Podczas trasy zespołom na wybranych koncertach będą towarzyszyły takie formacje, jak: Mentally Blind, Scylla, Messa, Fleshcold, Deadpoint.

Materia po raz pierwszy oficjalnie informuje, że pracuje nad nowym krążkiem – Mogę oficjalnie potwierdzić, że pracujemy nad nową płytą. Nowa Materia będzie zdecydowanie bardziej naturalna, żywa. Jesteśmy już po pierwszych nagrywkach bębnów i rezygnujemy z obróbki cyfrowej, to będzie czysty żywioł! – dodaje muzyk. W tym roku Materia walczy także o woodstockowego Złotego Bączka. – Wszystkich, którzy w 2017 roku chcieliby usłyszeć nas na Przystanku Woodstock zachęcamy do głosowania! Póki co, prowadzimy ale cały czas potrzebujemy Waszego wsparcia! – mówi Tadek.

Link do głosowania:  https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock/app/133696533402323/

W trakcie przerwy między koncertami Wszystko Jasne Tour The Sixpounder towarzyszył zespołowi KAT i Roman Kostrzewski podczas trasy koncertowej The Best Of po Anglii, Irlandii i Szkocji.
Podczas chwilowej przerwy w polskiej trasie, zboczyliśmy nieco z kursu i zagraliśmy 12 koncertów u boku KAT i Roman na Wyspach. Możliwość oglądania występów Romana praktycznie codziennie, była jak wygrana na loterii. Gość jest fenomenalny, wierzy w to co robi od początku do końca. Absolutny 100% artysta, z którego można czerpać garściami. Bez kokieterii powiem, że mieliśmy bardzo dobre przyjęcie, zdobyliśmy nowych fanów, więc będziemy szukać opcji, żeby jak najszybciej wrócić tam ponownie! Teraz kontynuujemy Wszystko Jasne Tour, która jest już na półmetku. Bardzo cieszymy się z decyzji, że wspólnie z Materią podjęliśmy się organizacji tej trasy. Naszym celem jest przygotowanie koncertów tak, żeby ludzie bawili się na każdym z nich wybornie. Każdy z zespołów, który bierze w niej udział daje z siebie wszystko, więc dodatkowo cieszy nas to, że mogliśmy wciągnąć w tę inicjatywę zespoły, którym pomożemy w promocji. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w minionych koncertach i zapraszamy, te które czekają w kolejce! Do zobaczenia.

 

09.12.2016 – Kraków, Kawiarnia Naukowa
10.12.2016 – Żagań, Elektrownia
16.12.2016 – Jarocin, Spichlerz Polskiego Rocka
17.12.2016 – Piła, Barka
13.01.2017 – Przemyśl, Fort XXII
14.01.2017 – Krosno, Rock Klub Iron
20.01.2017 – Włocławek, Czarny Spichrz
21.01.2017 – Olsztyn, Andergrant
27.01.2017 – Sandomierz, Lapidarium
28.01.2017 – Kielce, Woor

Bilety:
20 zł – przedsprzedaż
30 zł – w dniu koncertu

Bilety są dostępne w klubach oraz na materiashop.8merch.com.

materia_sixpunder_wszsytko_jasne_tour_2016_2017_final_cut_b

Łukasz

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .