Umläut w Twoje imię fanie Motörhead

Motörhead - logo

Motörhead to najgłośniejszy zespół wszech czasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą playlistę oraz swoją własną grafikę z Warpigiem?

W tym roku legendarna płyta Motörhead Ace Of Spades skończy 40 lat. Z tej okazji już w styczniu wystartowała akcja Every Playlist Louder Than Everyone Else. Jej interaktywna strona umożliwia fanom stworzyć własną playlistę Motörutworów na Spotify i wystawić ją przeciw innym Motörbangerom w ogólnoświatowej bitwie, w której do wygrania są wirtualne odznaki wystawiane za ich wybory. Ta akcja skierowana do fanów odbiła się szerokim echem wśród innych muzyków i swoje playlisty stworzyli m.in.: Biff z  Saxon, Ice-T i Body Count, Cronos z Venom, Ace z Skunk Anansie oraz Harley Flanagan z Cro-Mags, a ponadto: Kvelertak i Sepultura.

Od zawsze w parze z Motörmuzyką szła wojenna świnia tzw. war-pig (linaczej zwana Snaggletooth), czyli rycząca i warcząca grafika, która jest hybrydą-wcieleniem Motörhead. Kojarzony przez każdego fana, symbol ten pojawiał się na wszystkim co związane z zespołem: na okładkach, koszulkach, tatuażach, war-pig to coś więcej niż grafika. Zawsze towarzyszyła prawdziwemu logotypowi Motörhead z nieodzownym O z umlautem, czyli Ö, które stało się unikalnym i ponadczasowym symbolem antyspołecznym i przez to jest wyznacznikiem stylu życia związanego z Motörhead.

Teraz TY możesz stworzyć własną grafikę Motörhead dzięki akcji Umläut w Twoje imię. Ten generator imion jest dostępny online i pozwala stworzyć grafikę z war-pigiem z twoim imieniem lub pseudonimem. Możesz je opublikować lub stworzyć własną koszulkę z unikalnej kolekcji. Wybrać można poza tym z trzech dostępnych wersji tej grafiki i zamówić wymarzoną koszulkę, tak jak zrobił to już Phil Cämpbell, a także Rick Ästley!!!


motorhead logo umlaut
źródło: BMG, Bang Music

Piotr

Tagi: , , , , , , .