Via Nocturna: zapowiedzi styczniowych premier

Pod koniec stycznia 2017 opolska wytwórnia płytowa Via Nocturna wypuści kolejne wydawnictwa. Poniżej znajdziecie garść informacji w związku z zapowiadanymi premierami na 27 stycznia 2017 roku.

Mean Messiah, to czeska kapela grająca industrialny death/thrash metal. Mający się ukazać album Hell to reedycja płyty wydanej pierwotnie w 2013 roku wzbogacona nowym utworem Remedy, która znalazła się na wydanej w sierpniu 2016 roku EPce – Let Us Pray. Pre-order jest możliwy tutaj.

Mortality to szwedzka thrash metalowa załoga, która już na przełomie lat 80- i 90-tych stawiała pierwsze muzyczne kroki, czego potwierdzeniem jest wydanie trzech demówek na kasetach. Dopiero po ponad 25 latach od powstania zespołu Szwedzi raczą swoich fanów pełnowymiarowym albumem pod tytułem For Whom the Bomb Tolls. Pre-order jest możliwy tutaj.

Kolejna premiera również należy do Szwecji. Ampulex Dementor i jego debiutancki materiał zatytułowany Crimson Highway. Pre-order jest możliwy tutaj.

Styczniowe premiery zamyka fińska grupa Ruins of Humanity, która wyda debiutancką EPkę pod tytułem Enemy in the Mirror utrzymaną w klimacie melodyjnego death metalu. Bardzo polecamy! Pre-order jest możliwy tutaj.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .