W piątek premiera “Pasożyta” od N3RV

W najbliższy piątek (07.02.) swoją premierę będzie miał teledysk formacji N3RVzrealizowany do utworu Pasożyt. Klip promuje najnowszy album grupy zatytułowany „…”.

O pracy nad nowym klipem ekipa N3RV informowała w swoich oficjalnych kanałach społecznościowych już od dłuższego czasu. W końcu zdjęcia dobiegły końca i w najbliższy piątek – 7 lutego – będziemy mogli zobaczyć nowe wideo zespołu. Singiel, do którego powstał teledysk N3RV zaprezentował już jakiś czas temu:

Najnowszy album grupy zatytułowany „…” dostępny jest już od grudnia, jako pierwszy w historii zespołu napisany został po polsku, Jak informują muzycy, to właśnie od utworu Pasożyt rozpoczęła się polskojęzyczna era N3RV. „Ta płyta jest o wiele bardziej intymna, niż wcześniejsze, przez co zawiera o wiele więcej emocji i wymusza swojego rodzaju narrację – informuje zespół. –  Kolejność w jakiej zostały zamknięte poszczególne utwory spełnia tu bardzo ważną rolę.  Oczywiście, nie odcinamy się od korzeni i nie definiujemy na nowo, czym tak naprawdę jest N3RV. Uzupełniamy jednak tę bazę o świeże pomysły i inspiracje”. Album dostępny jest m.in. we wszystkich cyfrowych sklepach.

Tagi: , .