Wolf Spider wyrusza w dalszą część trasy The Sense of… The V tour

Legenda polskiego thrash metalu powraca po wakacyjnej przerwie do koncertowania. Tegoroczna trasa rozpoczęła się od mocnego akcentu, czyli 30-lecia zespołu. Na scenie, jak na jubileusz przystało, pojawili się znamienici goście tacy jak: Jacek Piotrowski (ex-Wolf Spider), Grzegorz Kupczyk (Ceti), Popcorn (Acid Drinkers, ex-Wolf Spider), Titus (Acid Drinkers), Tomasz Budzyński (Armia, 2Tm2,3, Rimbaud), Tomasz Trzeszczyński (ThermiT) oraz Karol Mania (Pathfinder, Titanium). Zespół zagrał też koncerty w Szczecinie, Jarocinie i Wrocławiu. Podczas tegorocznej trasy grupa promuje album pod tytułem V. Płyta zawiera 13 kompozycji łączących w sobie thrash metal z elementami progresywnymi, nie stroniących jednak od nawiązań do klasycznego heavy metalu. Album spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Z kronikarskiego obowiązku trzeba wspomnieć, że Wolf Spider, jako pierwszy polski zespół reprezentujący ciężkie brzmienia, miał okazję występować na trasie koncertowej w Chinach. Formacja nie tylko zadowoliła gusta starych fanów, ale również zyskała rzeszę nowych wyznawców.

Już 23 września w Chorzowie (klub Leśniczówka) odbędzie się pierwszy koncert jesiennej odsłony The Sense of… The V tour.

23.09.2016Chorzów, Leśniczówka (wydarzenie)
04.11.2016Bielsko Biała, Rudeboy (wydarzenie)
05.11.2016 Kraków, Zaścianek (wydarzenie)
18.11.2016 – Warszawa, Rock Stage (wydarzenie)

Bilety:
Przedsprzedaż: 20 pln
W dniu koncertu: 25 pln

Wolf Spider - The Sense of The V Tour

 

Łukasz

Ku "rozpaczy" szanownej Małżonki uzależniony od kolekcjonowania CD. Natchniony płytą pewnego polskiego zespołu oraz kryzysem wieku średniego rozpocząłem przygodę z recenzowaniem . I tak z czasem trafiłem do Kvlt. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana.
Łukasz

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .