Zamieszanie z polskimi koncertami Nervosy

Thrashowa Nervosa miała zagrać w połowie września cztery koncerty w naszym kraju. Niestety z powodu problemów z polskim promotorem Raven Music Promotion część z nich została odwołana.

Bez zmian odbędzie się koncert w Poznaniu, gdzie obowiązki organizatora przejął klub. Z kolei gdański koncert został przeniesiony do słupskiego Motor Rock Pub. Koncerty w Krakowie oraz Warszawie zostały odwołane.

Oto oświadczenie zespołu:

Niestety miałyśmy wielki problem z promotorem Dorianem Krisem z Raven Music. Próbowałyśmy ustalić szczegóły dotyczące koncertu gość po prostu zniknął. Kiedy udało się w końcu z nim skontaktować na krótko przed trasą powiedział, że odwołał koncerty z jakiegoś powodu i tyle: żadnego planu rezerwowego, pomysłów na rozwiązanie problemu oraz, co najważniejsze, brak kasy wynikającej z gwarancji umownych.

Zrobiłyśmy co mogłyśmy, żeby skontaktować się z lokalnymi klubami i promotorami, żeby uratować koncerty, ale z powodu krótkiego terminu nie wszystko się udało się wyprostować 🙁

Na razie udało nam się dogadać szczegóły z przeniesieniem koncertu z Gdyni do Słupska, więc zagramy tam 09.09 w Motor Rock Pub. Udało się uratować również koncert w Poznaniu – tam koncert odbędzie się według planu w klubie U Bazyla.

Przepraszamy za całe zamieszanie, kochamy polskich fanów i zawsze z przyjemnością wracamy do Polski. Niestety nie wszystko jest zależne od nas – każdy zespół jest narażony na pracę z nieprofesjonalnymi i nierzetelnymi ludźmi.
Mamy nadzieję, że rozumiecie tę sytuację, zrobiłyśmy wszystko, żeby uratować te koncerty i spotkać się z wami na trasie.
Przepraszamy fanów z Krakowa, Gdyni i Warszawy, na następnej trasie postaramy się to nadrobić!

Nervosa

Szczegóły koncertów:

09.09.2017 – Słupsk, Motor Rock Pub (+Klaszczące Pierogi) (wydarzenie)
10.09.2017 – Poznań, U Bazyla (+Warbell, + The Rising Storm) (wydarzenie)

Raven Music Promotion na razie nie wydało żadnego oświadczenia ani nie podało szczegółów w sprawie zwrotu biletów.

Tagi: , , , , , , , , , , , , .