Znamy cały skład na Metal Hammer Festival 2017

Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej – Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych – Zeal&Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość – Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie BruunMyrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM.

ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych m.in. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy Mentor. Muzycznie ARRM ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką oraz debiutancki krążek ARRM, który ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

Percival Schuttenbach to jedna z najbardziej znanych polskich formacji folkmetalowych, grupa która na muzycznej scenie działa już od 1999 roku. W swojej twórczości zespół łączy elementy słowiańskiego folku z metalem, rockiem a nawet muzyką progresywną. Dyskografię formacji zamyka album Strzyga, który ukazał się w październiku zeszłego roku, a współproducentem tego krążka był Jacek Miłaszewski (m.in. Acid Drinkers). Grupa jest również twórcą muzyki wykorzystanej do gier Wiedźmin 3:Dziki Gon i Gwint oraz współautorem muzyki do projektu “Równonoc” – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

21.07.2017 – Katowice, Spodek (wydarzenie)

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża – 375/ 395 zł (wyprzedane)
Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł (wyprzedane)
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł
Płyta – 190/ 201 zł (wyprzedane)

Piotr

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , .