Znamy szczegóły odejścia członków Sodom

W zeszłym tygodniu za pośrednictwem Facebooka Tom “Angelripper” powiadomił o odejściu dwóch członków Sodom. Jak się okazuje, okoliczności rozłąki nie należały do najmilszych. Gitarzysta Bernd “Bernemann” Kost i perkusista Markus “Makka” Freiwald w swoim oświadczeniu jasno mówią, że o swoim przymuszonym odejściu z zespołu dowiedzieli się przez… WhatsAppa.

Tom już o tym wspomniał w swoim oświadczeniu, powoli od siebie odpływaliśmy. Nasze koncepcje szacunku i ciężkiej pracy podzieliły Sodom jeszcze bardziej. Na dodatek oferty tras koncertowych zaproponowane przez Toma były bardzo rozczarowujące.

Po przytłaczających reakcjach staraliśmy się patrzeć w przód do następcy “Decision Day”, mieliśmy już nagrane dużo pomysłów na nowy materiał. Niestety, Tom nie podzielał naszego entuzjazmu, poinformował nas o zakończeniu współpracy przez WhatsApp, nie wysłuchał nawet tego co mieliśmy przygotowane.

Oczywiście, nie jest nam łatwo opuścić Sodom – ten zespół stał się wielką częścią naszego życia i bezgranicznie się z nim identyfikujemy. Ale nie przestaniemy robić tego, co kochamy – razem założymy nowy zespół i ruszymy do przodu.

W naszych sercach nadal będziemy Sodom, nawet jeśli Tom nie jest już dłużej po naszej stronie.

Kost był członkiem Sodom od 1996 roku a Freiwald od 2010. Nowy skład Sodom nie został jeszcze ogłoszony.


Autorem jest Max Żyliński

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , .