Spowiedź Artysty – Candy Bones (Wraithrest)

Jak zapowiadaliśmy w ostatniej spowiedzi artysty, czas na zwierzenia żeńskiej połowy włoskiego duetu Wraithrest. Przed Wami Candy Bones.

An Artist Confession in English (PDF file)

__________________________________________________________________________

1) Twój ulubiony kolor, potrawa i alkohol to…
Jeżeli chodzi o kolor, to zależy. Lubię bladoliliowy na paznokciach czy też ścianach domu, czekoladowy jest moim ulubionym kolorem – jeżeli chodzi o szminkę. Koszulki lubię koloru czarnego. Kocham niebieskość oceanu. Z potraw uwielbiam pizzę i lasagne. Alkohol? Nie, dziękuję, nie piję i nie lubię.

2) Które miejsce na świecie chciałabyś odwiedzić?
Odwiedziłam wiele różnych miejsc na świecie, nawet Stany Zjednoczone czy też Japonię. Myślę, że bardzo bym chciała odwiedzić Australię, ponieważ jest bardzo oddalona od Włoch i brzmi egzotycznie. Co więcej, zwierzęta występujące na tej wyspie są bardzo interesujące. Bardzo bym chciała natknąć się na kangura. Jedyną wadą Australii jest fakt, że podróż samolotem byłaby kurewsko długa.

3) Jeżeli miałabyś mieszkać na bezludnej wyspie lub w zatłoczonym mieście, wybrałabyś…
Bezludną wyspę! Kocham ocean i palmy. Kokosy są przepyszne. I ta cisza spowodowana brakiem ludzi!

4) Jeżeli nie zostałabyś muzykiem, byłabyś…
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Zawsze byłam zainteresowana zagadkami i nierozwikłanymi sprawami morderstw. Może mogłabym zostać śledczą? Albo kimś, kto zajmuje się szukaniem mordercy? Mogłabym też być psychologiem.

5) Która negatywna cecha u człowieka jest najbardziej parszywa?
Nienawidzę ludzi, którzy opierdalają ci tyłek za twoimi plecami, ale udają, że są twoimi przyjaciółmi. Taki typ ludzi jest najgorszy. Już wolę wroga od takiego fałszywca. Fałszywi przyjaciele – wypierdalać!

6) Jaka była pierwsza kaseta lub płyta CD, którą kupiłaś za własne pieniądze?
Kupiłam ‘Appetite for Destruction’ od Guns N’ Roses, gdy miałam 10 lat.

7) Wymień 3 najbardziej wpływowe płyty na rozwój muzyki metalowej.
Nie zdradzę tytułów albumów, lecz nazwy zespołów, okej? Więc tak: Alice Cooper, Black Sabbath i Metallica.

8) Czy oglądasz jakiś sport w telewizji? A może sama uprawiasz jakąś dyscyplinę?
Nie, nienawidzę sportu (śmiech). Ale curling jest tak nudny, że aż fajnie się go ogląda w telewizji (śmiech).

9) Sytuacja podczas trasy koncertowej, którą najczęściej wspominasz…
Hmmm… zawsze podczas trasy jestem zmęczona, więc to właśnie pamiętam najlepiej. Ja po prostu urodziłam się zmęczona i leniwa.

10) Co byś zrobiła, gdybyś wygrała na loterii 5 milionów Euro?
Najprawdopodobniej kupiłabym jakieś stare gospodarstwo, a potem bym je wyremontowała. Później pomalowałabym ściany na liliowo. Trzymałabym tam stare, drewniane meble. Urządziłabym specjalny pokój dla mojej kolekcji starych lalek. Posadziłabym drzewka owocowe wokół gospodarstwa. Sprawiłabym sobie również własny ogródek, w którym posadziłabym wiele małych roślinek, takich jak mięta czy rumianek. Następnie przygarnęłabym opuszczone i bezpańskie zwierzęta, które były źle traktowane i zapewniłabym im ciepły, przyjazny i bezpieczny dom.

11) Co chciałabyś jeszcze osiągnąć w muzyce?
Tak naprawdę to nic. Ale jeżeli stworzyłabym coś, co dla słuchaczy znaczyłoby bardzo wiele, byłoby to dla mnie wystarczające.

12) Płyta, której nigdy nie wrzuciłabyś do odtwarzacza CD?
Popularni włoscy piosenkarze są muzyczną zarazą.

13) Kim chciałaś zostać, będąc dzieckiem?
Aktorką teatralną. Uwielbiałam klasyczne sztuki i przedstawienia. Wciąż uważam, że teatr jest magiczny i czarujący.

14) Co miałaś (nie)przyjemność zjeść, ale jednak nie mogłaś za nic w świecie odmówić?
Nikt nie zmusi mnie do zjedzenia czegoś, czego nie chciałabym zjeść (śmiech)! Jestem bardzo wybredna. Nawet jeśli zachowuję się niemiło, odmawiając jakiegoś posiłku, nie zważam na to – nie zjem niczego, co mi nie pasuje!

15) Najdziwniejszy prezent, jaki otrzymałaś od fana…
Nic tak dziwnego nie przychodzi mi do głowy. Dostałam kiedyś lalkę. Było to trochę dziwne i straszne.

16) Wymień najsłabszą płytę swojego ulubionego zespołu.
Szczerze mówiąc, moje ulubione zespoły nigdy mnie nie zawiodły w takim stopniu, żebym mogła mówić o płycie najgorszej z najgorszych. Mam wiele ukochanych grup muzycznych. Na przykład bardzo lubię Belphegor, a oni nigdy nie wydali płyty, której bym nie lubiła. Gdybyśmy tylko byli tak dobrymi ludźmi, jak muzyka, którą tworzymy! Gdy byłam młodsza, słuchałam zespołów, których niektóre albumy w ogóle mi się nie podobały. Przykład? ‘St. Anger’ Metalliki.

17) Co Cię denerwuje najbardziej na świecie?
Najebani ludzie, którzy nie potrafią usiedzieć w miejscu i przez to stają się nie do wytrzymania. Mimo że tego nie lubię, nie mam problemu, gdy ktoś pije. Ale gdy ktoś zaczyna sprawiać problemy i być bardzo niemiły i agresywny, uważam, że nie powinien pić tak dużo, żeby być pijanym. Takie osoby mają problem. Trudzenie innych osób czy robienie im problemów jest rzeczą nie do zniesienia. Przez to ludzie mają ograniczone możliwości, np. cieszenia się z koncertu, spotykania z ludźmi itd. Okrucieństwo w stosunku do zwierząt czy wykorzystywanie innych też jest okropne. Jeżeli ktoś jest pierdolnięty i lubi wykorzystywać innych seksualnie, powinien zgadać się z innymi mocno jebniętymi ludźmi i z nimi się zabawiać. Nienawidzę, gdy agresywni ludzie są okrutni w stosunku do tych, którzy są wrażliwi. Ci drudzy cierpią i nie chcą być częścią syfu, który fundują im inni.

18) Utwory/Płyty/Zespoły, których fenomenu nigdy nie zrozumiesz, mimo ich legendarnego statusu…
Popularni piosenkarze przyprawiają mnie o ogromny ból brzucha! Jeżeli nie wiesz, o co mi chodzi, obejrzyj na youtube filmiki pod hasłem Gigi D’Alessio i od razu zrozumiesz, co mam na myśli! Obrzydlistwo.

19) Jaki jest najlepszy serial, który kiedykolwiek oglądałaś?
Kocham Breaking Bad i wszystkie sezony Twin Peaks! Jestem fanką tej serii od lat 90.

20) Najgłupsza rzecz, jaką zrobiłaś w życiu?
Zmarnowałam kupę pieniędzy na sklep, którego byliśmy właścicielami przez jakiś czas. Był on zbyt drobiazgowy, dziwny i zbyt fajny jak na nasze miasto. Chodzi mi o to, że uwielbialiśmy ten sklep (był to sklep o tematyce horroru, były tam różne filmy, postacie, ubrania), ale nasze miasto nie było na to gotowe. Za dużo normalnych ludzi, typowych szaraczków. Powinniśmy byli otworzyć tabakiernię czy też piekarnię – w ten sposób zarobilibyśmy więcej pieniędzy (śmiech).

 

Tłumaczenie: Marcel Szczepanik

Tagi: , , , , , , .