Wygraj bilet lub CD zespołu Retrospective

9 września bieżącego roku odbyła się premiera nowej płyty zespołu Retrospective o tytule Latent Avidity. Na krążku znajduje się osiem premierowych kompozycji, a zakupić ją można poprzez oficjalną stronę internetową formacji.

Tuż po premierze wydawnictwa grupa wyruszy w trasę koncertową promująca nowy album. Goście specjalni na trasie to zespół Starsabout oraz niemiecki duet akustyczny Melanie Mau & Martin Schnella. Pierwsza odsłona przedstawia się następująco:

19.09.2019 – Wrocław, Stary Klasztor (wydarzenie)
20.09.2019 – Kraków, Zaścianek (wydarzenie)
21.09.2019 – Piekary Śląskie, OK Andaluzja (wydarzenie)
26.09.2019 –  Gdańsk, Wydział Remontowy (wydarzenie)
27.09.2019 –  Poznań, Klub u Bazyla (wydarzenie)
28.09.2019 –  Warszawa, Voodoo (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na wybrany koncert oraz egzemplarz najnowszej płyty zespołu Retrospective. Odbiór płyty jest możliwy tylko i wyłącznie na jednym z sześciu koncertów. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Retrospective2019-miasto lub Retrospective2019-CDdołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaką nazwę pierwotnie miał zespół Retrospective ?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (18.09.2019) do godziny 12:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: zespół Retrospective

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , .