Wygraj bilet na Aborted

WiniaryBookings zaprasza na jedyny w Polsce koncert na trasie Hell Over Europe II. Do Polski powracają giganci z Aborted oraz Cryptopsy, a razem z nimi na trasie pojawią się także Benighted i Cytotoxin. To będzie prawdziwie gore’owa noc. Koncert odbędzie się

19.11.2018 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)

Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji nowej płyty zespołu Aborted.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert w Poznaniu. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Aborted_Poznań_2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Podaj imię i nazwisko osób, które były zaangażowane w stworzenie okładki najnowszej płyty TerrorVision.

Na zgłoszenia czekamy do środy (14.11.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , .