Wygraj bilet na Arkhon Infaustus

Francuzi z Arkhon Infaustus odwiedzą nasz kraj w ramach trasy Evropa Unlight, wspierać ich będą Włosi z Demonomancy, którzy to zaprezentują utwory z najnowszego albumu Poisoned Atonement, premiera 23 lutego za sprawą Invictus Production. Polską trasę uzupełnia Voidhanger którego nowa płyta Dark Days of the Soul ukazała się 2 marca )wydawca Agonia Records). Skład listy zamyka Anima Damnata promująca świetnie przyjęty przez fanów album Nefarious Seed Grows To Bring Forth Supremacy Of The Beast, który został wydany poprzez Malignant Voices/Godz Ov War Productions. Koncerty odbędą się:

29.03.2018 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)
30.03.2018 – Łódź, Magnetofon (wydarzenie)
31.03.2018 – Kraków, ZetPeTe (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa bilety na każdy koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku oraz dołączyć do wydarzenia.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Arkhon Infaustus_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (27.03.2018) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , .