Wygraj bilet na Black Marble

Black Marble to solowy projekt mieszkającego w Los Angeles Chrisa Stewarta. Inspirowany muzyką dark i coldwave, synth popem z wczesnych lat osiemdziesiątych i charakterystycznym brzmieniem basu Petera Hooka (New Order/Joy Division).
Zimą 2020 roku zawita do Europy, by promować swój najnowszy album Bigger Than Life. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się:

16.02.2020 – Poznań, Klub Pod Minogą (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Black Marble_2020 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaka wytwórnia wydała najnowszy album Bigger Than Life?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (09.02.2020, godzina 18:00).
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: WiniaryBookings

Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , .