Wygraj bilet na Code Orange

Knock Out Productions prezentuje występ amerykańskiej formacji Code Orange w Warszawie.
Zespół z Pittsburga zaprezentuje się dla polskiej publiki już w połowie czerwca w warszawskim klubie Hybrydy. Kapela istnieje od 2008 roku i ma na swoim koncie już trzy albumy studyjne, w tym ostatni – „Forever”, który wydany został w 2017 roku, nakładem Roadrunner Records.
W styczniu 2019 roku, pojawiły się w mediach informacje, że kapela opracowuje obecnie materiał na swój kolejny studyjny krążek, którego termin premiery nie został jeszcze ustalony.

Koncert odbędzie się:

14.06.2019 – Warszawa, Hybrydy (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Code Orange-Warszawa-2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Podaj dyskografię stydyjnych albumów zespołu Code Orange.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (07.06.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , .