Wygraj bilet na Cradle of Filth

Cradle Of Filth wystąpi pod koniec kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Brytyjczycy przyjadą do Polski świętować 20. rocznicę wydania albumu Cruelty And The Beast. Aby uczcić to wydarzenie, zespół postanowił zagrać kilka wyjątkowych koncertów, na których wykona cały materiał ze wspomnianej płyty. Koncertową setlistę mają uzupełnić najbardziej znane utwory z repertuaru grupy.

W roli gościa specjalnego trasy wystąpi grupa The Spirit z Niemiec.

29.04.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule COF2019_Warszawa dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakim horrorze wystąpił wokalista Dani Filth?

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku (22.04.2019) do godziny 20:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: Knock Out Productions

Piotr

Tagi: , , , , , , .