Wygraj bilet na Deafheaven

Długo musieliśmy czekać na te koncerty, ale wreszcie się udało i to nie z byle jakiej okazji! Deafheaven wystąpi w Polsce na dwóch klubowych koncertach w ramach promocji nadchodzącego albumu Ordinary Corrupt Human Love spod skrzydeł wytwórni Anti- Records! Jako gość specjalny wystąpi w obu miastach sludge’owa Inter Arma z Richmond. Koncerty odbędą się:

13.09.2018 – Warszawa, Proxima (wydarzenie)
14.09.2018 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa bilety na każdy koncert. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Deafheaven2018_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosiło debiutanckie demo zespołu Deafheaven?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (02.09.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

 

Źródło: P.W. Events

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , .