Wygraj bilet na Gary Numan

Legenda muzyki elektronicznej i industrialnej na jedynym koncercie w Polsce.
Gary Numan to brytyjski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny aktywny na scenie od 1977 roku. Brzmienia, w jakich się obraca to przede wszystkim industrialny rock, synt-pop oraz elektronika. Charakterystyczny dla Gary’ego jest jego oryginalny, androgeniczny wygląd.
Gary Numan pojawi się w Warszawie w ramach trasy koncertowej Savage, która promuje jego ostatni album pt. Savage: Songs From A Broken World. Jako support gościnnie wystąpi także zespół Nightmare Air.

25.11.2018 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Gary Numan-Warszawa-2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jak się nazywał pierwszy zespół Gary’ego Numana po skończeniu szkoły?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (11.11.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Follow The Step

Piotr

Tagi: , , , , , , , .