Wygraj bilet na Ghost lub Devin Townsend

Pod koniec bieżącego miesiąca agencja koncertowa Live Nation zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty, chociażby z tego względu że będą to jedyne występy tych artystów w naszym kraju. 

29 listopada (wydarzenie na FB) we Wrocławiu zagra Devin Townsend, a jego publikę rozgrzeje brytyjski Haken.

Następnego dnia w katowickim spodku gwiazdą wieczoru będzie Ghost, a przed nimi zaprezentują się All Them Witches oraz Tribulation.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Być fanem KVLT Magazine.
  2. Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
  3. Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz:
    • jeśli walczysz o bilet na Devin Townsend to: w tytule e-maila wpisz Devin Townsend2019 oraz odpowiedz na pytanie Kim chciał zostać Devin Townsend przed tym jak zapragnął być muzykiem?
    • jeśli walczysz o bilet na Ghost to: w tytule e-maila wpisz GhostKatowice oraz odpowiedz na pytanie Pod jakimi pseudonimami ukrywał się lider zespołu Ghost na pierwszych trzech albumach?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (24.11.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Live Nation Polska

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , .