Wygraj bilet na Infected Rain

Infected Rain to niezwykle interesujący mołdawski zespół z pogranicza nu metalu i metal core’u. Grupa wyróżnia się na tle innych dzięki charyzmatycznej liderce i wokalistce – Lenie Scissorshands.
Razem z Massive Music zapraszamy wszystkich na dwa koncerty zespołu Infected Rain. Jako supporty wystąpią Dust In Mind oraz Klogr.

Koncerty odbędą się:

01.03.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)
24.03.2019 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na wrocławski koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Infected Rain_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Z jaką wytwórnią płytową w ostatnim czasie kontrakt podpisał zespół Infected Rain?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (15.03.2019) do godziny 20:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Massive Music

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , .