Wygraj bilet na Killing Joke

Killing Joke z przyjemnością ogłaszają trasę koncertową Laugh At Your Peril z okazji 40-lecia działalności zespołu. Muzyka jako rytuał – surowa, bezkompromisowa i precyzyjnie ukierunkowana lirycznie; Jaz Coleman, Geordie, Youth & Big Paul, oryginalny skład Killing Joke, obecnie prezentują najlepszy materiał w swojej karierze. Formacja zagra w Polsce jeden koncert:

20.10.2018 – Warszawa, Stodoła (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule killingjoke-warszawa-2018 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jak poznałeś/poznałaś muzykę zespołu Killing Joke?

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (16.10.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: Live Nation Polska

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , .