Wygraj bilet na Lamb lub Max&Igorr Cavalera

Za tydzień odbędą się w naszym kraju koncerty z dwóch różnych muzycznych światów.


Elektroniczny/trip-hopowy duet Lamb na zbliżającej się trasie koncertowej wystąpi w Polsce na dwóch koncertach. Lamb to duet z Manchesteru, którego muzyka to mieszanka trip hopu, drum and bass i jazzu. Zespół tworzą Andy Barlow (producent) i Lou Rhodes (wokalistka i autorka tekstów). Koncerty odbędą się:

20.11.2019 – Wrocław, A2 (wydarzenie)
21.11.2019 – Warszawa, Stodoła (wydarzenie)


Max i Igor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura, wystąpią w Warszawie projekcie Return Beneath Arise. Sepultura zalicza się do najważniejszych zespołów w historii muzyki metalowej. Od 1984 roku wydali 14 albumów. W 1996 roku zespół opuścił frontman, Max Cavalera, który następnie stworzył zespół Soulfly. W 2006 roku z zespołu odszedł Igor. Bracia założyli wspólnie zespół Cavalera Conspiracy, z którym nagrali 3 płyty, ostatnią w 2014 roku.

20.11.2019 – Warszawa, Progresja (wydarzenie)


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Być fanem KVLT Magazine.
  2. Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
  3. Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz:
    • jeśli walczysz o bilet na Lamb to: w tytule e-maila wpisz Lamb_miasto_2019 oraz odpowiedz na pytanie Jakie noszą tytuły DVD brytyjskiego Lamb?
    • jeśli walczysz o bilet na Return Beneath Arise to: w tytule e-maila wpisz Return Beneath Arise oraz Wymień 5 utworów, które powinny się znaleźć na koncertowej setliście

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (17.11.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Live Nation Polska

Piotr

Tagi: , , , , , , , , .