Wygraj bilet na MateriaFest 2017

2 września już po raz szósty Szczecinek będzie gospodarzem najważniejszego wydarzenia dla fanów ciężkich brzmień w Polsce północnej. MateriaFest to festiwal, podczas którego publiczności zaprezentują się zespoły zarówno polskie jak i zagraniczne, ale to właśnie rodzime składy będą stanowić o jego sile. Na festiwalu zagrają: Behemoth, Materia, Riverside, Illusion, Spatial, Koronal, Retrospective, Shinigami.

02.09.2017 – Szczecinek, Plac koncertowy na osiedlu Zachód (wydarzenie)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania pięć biletów na festiwal. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine .
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym wrzucić ulubiony utwór jednego z festiwalowych wykonawców.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule MateriaFest2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (27.08.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.


Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .