Wygraj bilet na Our Last Night

Agencja Winiary Bookings ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert mistrzów post-hardcore’owych coverów – Our Last Night.
Amerykanie zagrają na początku lipca we wrocławskich Zaklętych Rewirach w ramach letniej trasy europejskiej, promującej ich tegoroczny album Let Light Overcome, wydany w marcu własnym sumptem. Jako support wystąpi Hands Like Houses.

02.07.2019 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Our Last Night2019_Wrocław dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Our Last Night jest znany między innymi z nagrywania ciekawych coverów. Jaki utwór chciałbyś aby przedstawili w swojej aranżacji? Odpowiedź należy umieścić pod postem konkursowym na Facebooku.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (23.06.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Źródło: WiniaryBookings

Piotr

Latest posts by Piotr (see all)

Tagi: , , , , , , , , , .