Wygraj bilet na The Amity Affliction

Kraina Oz znana jest nie tylko z kangurów, ale także ze znakomitego metalcore’u! Jednym z najbardziej popularnych zespołów jest właśnie The Amity Affliction, które już pod koniec czerwca powróci do Polski! Koncert odbędzie się w poznańskim klubie U Bazyla, na którym grupa będzie promować swój ostatni album Misery. Nie zabraknie jednak także starszych utworów z poprzednich albumów. Australijczykom towarzyszyć będą Crystal Lake, czyli japońska rewelacja prosto z Tokyo oraz następcy Slipknot rodem z Nowego Orleanu – Cane Hill.

26.06.2019 – Poznań, Klub U Bazyla (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule The Amity Affliction-Poznań-2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jakie miejsce osiągnęła płyta Misery zespołu The Mity Affliction na liście Billboard 200?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (16.06.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: WiniaryBookings

Piotr
This entry was posted in Konkursy. Bookmark the permalink.