Wygraj bilet na Vader “No Legends for Christmas”

Legenda polskiego death metalu – formacja Vader dowodzona przez Piotra Wiwczarka ogłosiła właśnie krótką mini trasę pod szyldem No Legends for Christmas, która odbędzie się w drugiej połowie grudnia i obejmie cztery miasta w Polsce.
Setlista (około 90 minut) będzie zawierała utwory z płyt De Profundis, Litany oraz The Art of War, jak też ostatniej EPki Thy Messenger. Przedremierowo fani usłyszą nowy utwór z nadchodzącego albumu.

Koncerty odbędą się:

20.12.2019 – Łódź, Magnetofon (wydarzenie)
21.12.2019 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie)
22.12.2019 – Bielsko-Biała, Rude Boy (wydarzenie)
27.12.2019 – Poznań, U Bazyla (wydarzenie)
28.12.2019 – Gdynia, Ucho (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na każdy koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule No Legends for Christmas2019_miasto dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Wymień najlepszą płytę zespołu Vader, wybór należy uzasadnić.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (15.12.2019) do godziny 18:00.
Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


źródło: Left Hand Sounds, Massive Music

 
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , .