Wygraj bilet na Windhand

31 lipca to data, którą każdy fan klimatów stoner/doom/psychodela powinien zaznaczyć sobie w kalendarzu. Na jedyny koncert w Polsce przyjedzie Windhand (Relapse Records) prosto z Richmond, USA. Będzie to pierwszy występ na Europejskiej trasie, także bądźcie gotowi na świeżą stonerową ucztę. Publikę rozgrzeje młoda kapela Tortuga oraz fenomenalny Dopelord.

31.07.2019 – Poznań, Pod Minogą (wydarzenie)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać po dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Windhand-Poznań-2019 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Kto jest autorem okładki ostatniego studyjnego albumu zespołu Windhand?

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (21.07.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.

Źródło: WiniaryBookings

 

 
Piotr

Tagi: , , , , , , , , , .