Wygraj CD Mszarna projektu Ols

15 kwietnia polski projekt Ols osadzony w klimatach neofolku wydał drugi album zatytułowany Mszarna.
Poszczególne utwory bazują na złożonych, wielogłosowych harmoniach wokalnych. Ich dopełnienie stanowią oszczędnie użyte, lecz wyraziste partie instrumentalne budujące rytualny i hipnotyczny charakter.
Teksty napisane w całości w języku polskim, poruszają tematykę związaną z naturą, smutkiem, samotnością, miłością i śmiercią.
Najważniejszą inspiracją stojącą za powstaniem projektu jest przyroda we wszystkich jej przejawach i ludzkie uczucia, pojmowane jako jej integralna część.

Tutaj możecie się zapoznać z naszą recenzją najnowszej płyty Mszarna.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania trzy egzemplarze nowej płyty. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine oraz projektu Ols.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule CD_Ols dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Co to jest Mszar, od którego wzięła się nazwa płyty?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (01.06.2017) do godziny 21:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Tagi: , , , , , , , .