Wygraj karnet na Muszla Fest 2017

Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i tym razem Muszla Fest odbędzie się na boiskach piłkarskich Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Formuła się nie zmienia – dwa dni grania ostrej, gitarowej muzyki. W tym roku te dwa dni przypadną na 18 i 19 sierpnia. Mamy nadzieję, że tegoroczny line-up, który zaprezentujemy Wam w nieco zmienionej formule, zaspokoi wasz rockowy głód.

18-19.08.2017 – Bydgoszcz, Myślęcinek – Leśny Park Kultury i Wypoczynku (wydarzenie)

Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią:
Ignite, Conflict, Risk It!, Schizma, KAT & Roman Kostrzewski, Uliczny Opryszek, Ga-Ga Zielone Żabki, Harusha, El Banda, Leniwiec, Prawda, CF98, Chainsaw, NoNe, Unbeaten, The Shistorms oraz Lowtide.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym mamy do wygrania dwa karnety na festiwal. Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine oraz Muszla Fest.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku, w komentarzu pod postem konkursowym wrzucić ulubiony utwór jednego z festiwalowych wykonawców.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Muszla Fest 2017 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (13.08.2017) do godziny 20:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .