Wygraj koszulkę od Okvlt Clothing

OKVLT Clothing to kolektyw łączący wieloletnie doświadczenie przy produkcji odzieży z  oryginalnymi, własnymi projektami wzorów tworzonymi z pasji oraz z uwzględnieniem panujących trendów.

OKVLT Clothing to pomysł, który zrodził się w 2015 roku i jest ukłonem w stronę ludzi o ciemnej duszy oraz szukających czegoś co wyeksponuje ich z tłumu. Naszym produktem przewodnim są t-shirty, jednakże będziemy powiększać naszą ofertę również o bluzy, a z czasem i inne elementy ubioru. W projektach poszliśmy w szeroko pojęty mrok ubrany w charakterystyczny styl.

 

Z okazji Halloween razem z OKVLT Clothing zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest rzecz jasna koszulka z logo OKVLT Clothing.

1) Być fanem KVLT Magazine oraz OKVLT Clothing.
2) Zaprosić znajomych do polubienia profilu na FB marki OKVLT Clothing.
3) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku.
4) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule Koszulka_OKVLT Clothing dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz podając rozmiar koszulki.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (31.10.2017) do godziny 22:22. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

Piotr

Głównodowodzący KVLTowi, fan undergroundu oraz maniakalny zbieracz płyt CD.
Piotr

Tagi: , , , , , , .