Wygraj płytę CD zespołu Wednesday 13

Agencja PW Events zaprasza na dwa koncerty grupy, która łączy elementy industrialu, metalcore’u i elektroniki jak nikt inny. Combichrist wystąpi już tego lata w ramach trasy „Everybody Still Hates You” w dwóch polskich miastach. Norwesko-amerykański kolektyw powróci do Polski po 2 latach, a scenę będą dzielić wraz z zespołem Wednesday 13, który reprezentuje nurt horror punk oraz z mrocznym, synth wave’owym duetem Night Club.

26.07.2018 – Wrocław, Zaklęte Rewiry (wydarzenie)
28.07.2018 – Warszawa, Proxima (wydarzenie)

Jeszcze przez kilka dni macie możliwość wygrania wejściówek na koncert, a tym razem dzięki organizatorom możemy Was obdarować płytą Condolences zespołu Wednesday 13 (recenzja). Krążek będzie do odbioru przy wejściu na koncert. Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubić i publicznie udostępnić konkursowy post na swojej ścianie na Facebooku.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule CD_Wednesday 13 dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: Jakim filmem zainspirował się zespół Wednesday 13 przy tworzeniu debiutanckiego albumu Transylvania 90210: Songs of Death, Dying, and the Dead?

Na zgłoszenia czekamy do piątku (20.07.2018) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.

 

Piotr

Tagi: , , , , , , , .