Wygraj płyty zespołu Megadeth

Pionierzy thrash metalu, Megadeth wkroczyli na scenę w 1983 roku. Byli jednym z tych zespołów, które zdefiniował i wymyślił gatunek. Po 36 latach kariery, zyskali miano jednego z najbardziej wpływowych i szanowanych zespołów wszechczasów. Ich płyty sprzedały się w ilości 38 milionów egzemplarzy na całym świecie, aż 6 razy dochodząc do poziomu płyty platynowej, 7 razy wchodząc na listy top 10 i 12 razy były nominowane były do nagrody Grammy, wygrywając ją w 2017 roku, za album Dystopia.

Megadeth to zespół, który dzięki niezwykłej determinacji i bezwzględnej konsekwencji nagrywania płyt i koncertowania, przeszedł drogę od bycia gwiazdą klubów po gwiazdę festiwali i stadionów.

Legenda metalu, zespół Megadeth zapowiedział wydanie reedycji trzech albumów: United Abominations, Endgame oraz Th1rt3en. Wydawnictwa ukażą się 26 lipca 2019 roku nakładem BMG.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać płyty CD:
– 1x Megadeth “United Abominations”
– 1x Megadeth “Endgame”
– 1x Megadeth “Th1rt3en”

Aby wziąć w nim udział należy:

1) Być fanem KVLT Magazine.
2) Polubienie i publiczne udostępnienie konkursowego postu nie jest niezbędne, ale mile widziane i wykonanie tych czynności może zwiększyć szanse na wygraną.
3) Na konkursy@kvlt.pl wysłać mail o tytule CD Megadeth “wpisać tytuł płyty, o który się walczy” dołączając link do profilu FB wraz z imieniem i nazwiskiem celem weryfikacji wymogów konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie: W jakim wieku Dave Mustaine handlował narkotykami?

Na zgłoszenia czekamy do wtorku (23.07.2019) do godziny 18:00. Zwycięzca otrzyma wiadomość mailową ze strony redakcji, a informacja o tym fakcie zostanie opublikowana pod postem konkursowym.
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin strony internetowej www.KVLT.pl.


Piotr

Tagi: , , , , , , , , .